Lezecké centrum WALLclub

 Ve WALLclub je pro vás připraveno a ochytováno přez 600 m2 plochy a prozatím je osazeno něco okolo 2500 chytů. Zhruba polovinu zabírá bouldrová stěna, 2. část je připravena pro lezení s lanem. 

Bouldrová stěna
300 m2 plochy
výška 4,5 metru
okolo 1400 chytů
komfortní matrace po celé ploše
možnost výlezů
Co je to bouldering?

Bouldering je především HRA. Žádné lano, žádný sedák, žádný strach z pádu. Stačí lezečky, maglajz, trenky a triko a chuť se poprat s gravitací. Nemusíte se bát, nebude te se pohybovat výš než je výška průměrných štaflí a vaše případné pády tlumí půl metru molitanu.

 

A co pro vás máme připraveno? Na bouldru je postaveno kolem 100-vky zmačených tras v různých stupních obtížnosti. Své si najdou jak začátečníci tak i zkušení bouldristi co nesundavaj čepici ani ve sprše. Vše je stavěno po barvách a značeno cedulkami na nástupových chytech.

 

...... a na Vás je jen začít si HRÁT. 

 

Dětské kroužky
1 x týdně 1 hodina
od pondělí do pátku odpoledne
max 15 dětí v kroužku
zkušení instruktoři
ve spolupráci s HO VS Tábor

Dětské kroužky pořádáme pro děti od 6 do 16 let. Náplní kroužku je zvládnutí lezecké techniky, jištění, slaňování a celková orientace v lezeckém terénu. Nezaměřujeme se pouze na výkonostní lezení, ale snažíme se o komplexní rozvoj dětí.

 

Jaro a podzim se snažíme organizovat výlety na venkovní skály. V létě budeme pořádat jak příměstské, tak i týdenní lezecké tábory.

 

Lezení s lanem
300 m2 plochy
výška 7,5 metru
okolo 1000 chytů
nejdelší cest a 15 metrů
největší převis 8 metrů
 

Ti co již mají nějakou zkušenost s lezením, mohou u nás vyrazit do stěny. Vy, co nevlastníte potřebný vercajk, nevěšte hlavu, naše půjčovna vás vybaví. Komu chybí zkušenosti a nechybí chuť, pro toho máme řešení v podobě Horského vůdce Víti Nováka.

 

Vysoká stěna má výšku 7,5 metru s profily různých obtížností. V kolmici se u nás protáhne i začátečník a pro trénované musculi máme připraven převis s 15-ti metrovými cestami, při převislosti 8 metrů a výšce 9 metrů. Tam už se utahá i kotě...

SPECIALITY
lezecké tréninky
podnikové párty
soukromé závody
.........

V prostorách stěny jsme schopni pro Vás zorganizovat soukromé lezení, lezecké závody, kurzy, teambuildingy.

 

.... je to omezeno pouze fantazií......

 

Vaše představy pište na wallclub2014@gmail.com