top of page

Chci lézt, ale nevím jak  ?????

 

Chci lézt, ale nevím jak? Mám několik možností:

 

- kouknu na internet, stáhnu si uzly, případně někoho poprosím aby mě navázal, znovu kouknu na internet a jdu do toho      hlava nehlava, děj se vůle Boží. Jde to i tak, ale pamatujte, že Darwinova teorie a Přírodní výběr fungují i ve WALLclubu 

 

- pro ty co se řídí heslem: " Hloupá smrt ti zkazí iMAGE." máme řešení v podobě Horského vůdce Víti Nováka. Bezpečně Vás provede začátky lezení a zasvětí Vás do tajů navazování, cvakání, jištění, padání ap.

 

 

Teď už je jen na Vás jestli zvolíte: "Kdo se bojí, .... v síni!" a nebo: " Hrdinů jsou plný hřbitovy!"

 

 

.....hodně silných zážitků preje WC Crew

Rozkoukání se na umělé lezecké stěně WALLclub

Kurz je určen pro ty, co jsou poprvé na umělé stěně a chce se seznámit se základním pohybemna stěně s využitím fixních lan pro horní jištění (TOP ROPE).

Naučíme Vás správně se navázat a bezpečně jistit a spouštět spolulezce.

Pro pravidelného návštvníka  WALLclubu, který se chce zdokonalit v lezení, lézt a vyvádět cesty na lezecké stěně v obtížnosti 4 - 7 UIAA, a vyžadující osobní přístup a svižné tempo lezení.

Kurz pro ty, co se chtějí naučit samostatně se pohybovat na umělé lezecké stěně.

Po absolvování kurzu byste měli zvládat a mýt zažitý bezpečný pohyb v lezeckých cestách, vylezení cest "na prvním", správné cvakání postupových expresek a vratného budu, zachycení případného pádu lezce a jeho bezpečné udržení nebo spuštění na zem a další potřebné věci nutné k bezpečnému pohybu na lezeceké stěně.

Pro ty, co jim je již WALLclub malý a chtějí vykročit z haly do venkovního prostředí. Jedná se o ochutnávku venkovního lezení na skalách v okolí Tábora.

bottom of page